Ako komunikovať s dievčaťom, aby sa zamilovala

Dievča môže mať rada chlapa na ulici, v spoločnosti vzájomných priateľov, na večierku, v štúdiu alebo na sociálnej sieti. Zaujíma nás posledná možnosť, ako komunikovať s dámou na VKontakte s cieľom pozvať ju na stretnutie v budúcnosti. Ak vás dievča zahákne svojím vzhľadom, osobnými údajmi alebo príspevkami, oplatí sa ju zaháknuť. Analyzujeme hlavné body v poradí, zdôrazňujeme hlavnú vec.

Ako komunikovať s dievčaťom, aby sa zamilovala

Krok číslo 1. Naučte sa profil dievčaťa na sociálnej sieti

 1. Najprv si preštudujte informácie o dievčati. Môžete tak urobiť prostredníctvom vzájomných známych alebo prečítaním vyplnených údajov na stránke.
 2. Preštudujte si stĺpce „Záujmy“, „Postoj k alkoholu a tabaku“, „Náboženská orientácia“, „Rodinný stav“ (povinné!). Po zhromaždení potrebných informácií pochopíte, čo je dáma.
 3. Pozrite sa cez stenu a prečítajte si príspevky. Ak sa v nich odráža ženská esencia (nechty, vlasy, hlúpe citácie atď.), Je celkom možné, že dievča je primitívne. Je jednoduchšie komunikovať s dámou, keď ste vyzbrojení informáciami.
 4. Nezabudnite sa pozrieť na stiahnuté fotografie. Avatar by nemal mať polonahlé strely v plavkách alebo spodnom prádle. Podobné fotografie naznačujú šialenstvo a zúfalstvo dievčaťa.
 5. Po preštudovaní všetkých záznamov a dostupných informácií môžete vytvoriť približný zoznam tém, s ktorými budete s dievčaťom komunikovať. Ak máte podobný zmysel pre humor, môžete ju upokojiť vtipnými obrázkami.

Krok číslo 2. Vytvorte stránku na VKontakte

 1. Na základe prijatých údajov je potrebné upraviť existujúci profil alebo vytvoriť nový. Ak vás zaujíma dáma, žiadosť prijme ako priateľka, bude vás študovať po celom svete. Pri vypĺňaní osobných údajov by sa preto malo pristupovať zodpovedne.
 2. Pri výbere fotografií sa spoliehajte na všeobecne akceptované štandardy. Nedávajte na avatar obrázok oproti kvetinám koberca alebo babičky. Neodovzdávajte fotografie do spodnej bielizne, kde sú zreteľne viditeľné genitálie. V extrémnych prípadoch si môžete fotografiu z telocvične dať nahým trupom.
 3. Ak máte odmeny alebo iné úspechy, vytvorte samostatné albumy. Vystavte tam obrázky, o ktoré by sa dievča mohlo zaujímať (jazda na motorke, boxovacie preteky, jej vlastné vyladené auto atď.).
 4. Vytvorte si album na cestovanie. Zdieľajte fotografie z posledných letovísk, kempingov s priateľmi, lyžovanie alebo snowboarding. Dámy priťahujú aktívni chlapci, bude sa vám páčiť.
 5. Študovali ste profil dievčaťa, teraz nájdete spoločnú reč. Ak dáma jazdí na bicykli, napíšte rovnaké informácie do svojho profilu. Neskôr ju môžete zavolať na jazdu na bicykli.
 6. Neodovzdávajte nepravdivé informácie do siete. Existuje obrázok s luxusným autom, ale nie je to váš? Neochvaľujte úspechy iných ľudí. Ak sa obávate výšok, nepíšte o parašutistike. Zbavte sa prípadných lží a dezinformácií vopred.

Krok číslo 3. Zoznámte sa s pani

 1. Je čas zoznámiť sa v sociálnej sieti, aby ste sa v budúcnosti mohli s dievčaťom stretnúť. Najprv musíte napísať pani. V liste uveďte, ako dievča poznáte (videl ju v inštitúte alebo v práci, stretával sa v tej istej spoločnosti atď.).
 2. Po napísaní správy správu znova prečítajte. Odstráňte všetky gramatické chyby a podľa potreby uveďte čiarky. Dievčatá milujú inteligentných chlapcov, negramotnosť v korešpondencii je nepríjemná.
 3. Nevkladajte príliš dlho správu, všetko by malo byť čo najjednoduchšie a najtransparentnejšie. Označte, že máte veľa bežných tém na konverzáciu. Vyjadrite svoj záujem o ďalšiu komunikáciu a možné priateľstvo (pre začiatočníkov).
 4. Počkajte na odpoveď na list, netrvajte na dočasnom stretnutí. V sociálnych sieťach je komunikácia omnoho jednoduchšia, využite to. Po krátkej zdvorilosti zariadte telefonovanie, pretože ste dospelí.
 5. Počas rozhovoru zistite, ako šiel deň dievčat. Pokúste sa jej zavolať večer, v túto chvíľu krásna polovica chce útulné stretnutia a rozhovory od srdca k srdcu. Bude s vami čo najotvorenejšia. Ak dáma prejavila záujem, dohodnite si stretnutie.

Krok číslo 4. Pozvite dievča na rande

 1. Dávajte pozor na to, čo budete nosiť. Ak dáma dodržiava klasický štýl, porovnajte ju. Navštívte módny butik, kúpte si topánky, nohavice a svetlú košeľu bez kravaty. Nezabudnite nosiť hodinky, trieť si topánky.
 2. Venujte pozornosť účesu, mal by byť. Ak je to potrebné, navštívte kaderníka, urobte strih. Obráťte sa na salón, vyčistite si tvár a manikúru pre mužov. V prvom rade dáma venuje pozornosť starostlivosti.
 3. Starajte sa o témy pre ďalšiu konverzáciu a miesto stretnutia. Ak je ulica teplá, vyberte odľahlé reštaurácie pod holým nebom. Keď dáma príde na určené miesto, okamžite jej pochválte vzhľad, oči a úsmev.
 4. Dajte dievčaťu kyticu, otvorte dvere do auta, posuňte stoličku. Odvážny muž nemusí premýšľať o tom, čo povedať dievčaťu. Akty urobia všetko za vás. Najprv sa opýtajte, čo urobila počas dňa, potom sa dotknite spoločných záujmov.
 5. Dohodnite sa s dámou srdca na spoločných podujatiach (galéria, múzeum, výstava automobilov alebo psov). Usmievajte sa viac, ale musíte byť obmedzení. Prevezmite iniciatívu, rozprávajte príbehy o zvieratách, rodine alebo priateľoch.
 6. Zdieľajte informácie o tom, čo robíte. Ak je práca nudná, prečítajte si túto tému. Diskutujte o outdoorových aktivitách, cestách do zahraničia, univerzitných štúdiách, knihách. Keď sa pani uvoľní, nechajte ju hovoriť o sebe.

Je ľahké hovoriť s dievčaťom, ak si vopred preštudujete dostupné informácie o nej. Začnite chodiť na sociálne siete, potom komunikujte telefonicky a dohodnite si stretnutie. Uvoľnite svojho spoločníka s chrabrosťou, prevezmite iniciatívu pri výbere témy vo vlastných rukách.

Video: ako sa zamilovať do dievčaťa

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy