Ako pochopiť, že dievča je do vás zamilované

Mladí ľudia, ktorí majú sympatie s krásnou dámou, si často kladú otázku: „Mám ju rada?“ Keďže ženy sú od prírody kontroverzné stvorenia, muži sa môžu touto záležitosťou iba hádať. Skúsení psychológovia vám odporúčajú monitorovať neverbálne gestá, oči a správanie. Tri základné aspekty vám povedia všetko, čo potrebujete vedieť. Zdôrazňujeme hlavné body, objasňujeme podrobnosti. Začnime teda.

Ako pochopiť, že dievča je do vás zamilované

Metóda číslo 1. správanie

Je dôležité včas identifikovať príznaky, ktoré naznačujú vzájomnú súcit. Sledujte správanie mladého človeka a potom vyvodzujte závery.

 1. Prejav záujmu. Keď dievča nie je ľahostajné k mladému mužovi, snaží sa všetkými možnými spôsobmi prejaviť záujem o jeho život. Zamilovaná dáma otvorí ústa, aby si vypočula, ako šiel váš deň. Ak sa dievča pokúsi začať rozhovor ako prvý, môžeme predpokladať, že sa vám páči. Za charakteristický znak zamilovania sa považuje okamih, keď sa dáma zaujíma o váš život prostredníctvom vzájomných priateľov. Vypočujte svojich priateľov, možno vedia viac ako vy.
 2. Ochota obetovať sa. Ak je pani pripravená vyčleniť dôležité stretnutie alebo vyriešiť matematické problémy, ktoré vám pomôžu, súcit je vzájomný. Ľudia v láske sa často odvážajú potešiť opačného pohlavia. Určite viete, že dievča sa bojí vody? Zároveň ju voláte, aby sa vydala na plavbu loďou, ale súhlasí? Sympatie sú vzájomné! Keď mladá dáma kladie vaše záujmy nad jej vlastné, tak ukazuje lásku. Buďte pripravení obetovať sa, ak si to okolnosti vyžadujú.
 3. Spôsob komunikácie. Zamilované dievča vždy kladie chlapa, ktorého sa mu páči, na prvé miesto. Všimnite si túžbu pani byť bližšie k vám. Zavolali na prechádzku a ona zrušila stretnutie so svojím priateľom? Toto je istý znak zamilovania! Venujte pozornosť spôsobu komunikácie v spoločnosti. Keď sa dáma vzdiali od priateľov a priblíži sa k vám, prejaví sa súcit. To isté platí pre rozhovory: zo všetkých ľudí v spoločnosti uprednostňuje konverzáciu s vami.
 4. Známky pozornosti. Ak chcete zistiť povahu vzťahu medzi chlapcom a dievčaťom, musíte vyhodnotiť znaky pozornosti. Ak vám dáma dáva pekné darčeky (kľúčenka, disk, flash disk atď.), Robí tak so svojou dušou. Spravidla týmto spôsobom dievčatá ukazujú, aké milé sú pre človeka. Predloženie darov bez dôvodu by samozrejme nemalo byť sprevádzané vetou „priateľským spôsobom“. Presným znakom súcitu sú dary, ktoré ste urobili vy.
 5. Vnímanie. Jedným zo znakov sympatie je žiarlivé vnímanie priateľiek priateľky. Ak ste obklopení krásnymi dievčatami, venujte pozornosť postojom dievčat k nim. Pozerá na svojho priateľa a znechutená grimasa? Má ťa rada! Pomohlo cudzincovi ponoriť nákupy do auta a potom zachytilo smutný vzhľad predmetu uctievania? Je žiarlivá. Je dôležité pochopiť, že žiadna dáma sa nebude chcieť podeliť o svojho pána s ostatnými ženami.
 6. Starostlivosť. Dievčatá sa od prírody starajú o zvieratá, tento aspekt sa však netýka všetkých ľudí. Ako ukazuje prax, dámy sa starajú iba o tých najobľúbenejších a príbuzných. Ak ochoriete a vášeň prišla navštíviť „priateľa“ s pomarančmi, páči sa vám. Osobitná pozornosť sa venuje korešpondencii v sociálnych sieťach. Ak je veta „Ako sa cítiš?“ bliká príliš často, dievča je do vás zamilované.

Metóda číslo 2. gestá

Medzi neverbálne gestá patrí reč tela, to znamená jej poloha a pohyb končatín.Tento aspekt je veľmi dôležitý, bez jeho sympatie.

Gesta dievča v láske

 1. Prchavý dotyk. Ak je dáma zamilovaná, nájde sto dôvodov, prečo sa dotknúť predmetu uctievania. Takéto správanie je často neúmyselné a dievča koná na intuitívnej úrovni. Mladá dáma sa pokúsi zostať bližšie k vám, či už na lavičke v parku, v kine alebo v kantíne ústavu. Týmto spôsobom dúfa, že vaše ruky budú držané pohromade. Neverbálne gestá zahŕňajú prchavé dotyky, keď hovoríte. Tiež, ak si mladá dáma narovná vlasy alebo odstráni mihalnicu z tváre, nie si ľahostajná. Nebojte sa priznať svoje pocity, súcit je vzájomný.
 2. Vzrušenie. Pred stretnutím s obdivovaným mladým mužom je každé dievča neuveriteľne znepokojené. Vzrušenie sa prejavuje absolútne vo všetkom, je ťažké si ho nevšimnúť. Dáma bude neustále upravovať svoje vlasy a mumlať lem šaty. Jej hlas sa začne chvieť, tváre budú blikať s nepríjemným tichom. Aby ste sa ubezpečili, že sa pani bojí alebo nie, choďte k nej bližšie. Položte ruku na stenu za ňu alebo položte ruku na zadnú časť stoličky. Cítite jej zmrazenie na svojom mieste a zadržte dych. Zamilované dievča sa začne "drhnúť" svojím jazykom a vyhýba sa nepríjemným prestávkam v rozhovore.
 3. Osobný priestor. Nie všetky dievčatá to milujú, keď mladí ľudia vniknú do svojho osobného priestoru. Pokúste sa porušiť toto pravidlo, sledujte reakciu pani. Ak sa neodstúpi o pár krokov späť a cíti sa dobre, má vás rada. Osobný priestor zahŕňa hladenie ruky alebo vlasov bez súhlasu hostesky. Ak dievča požiada o vyzváňací mobil z kabelky, dôveruje vám, koná sa súcit.
 4. Flirt. Krásne dámy radi flirtujú. Nie všetky dievčatá však koketujú výlučne s predmetom súcitu, mnohé z nich to robia preto, aby zvýšili svoju sebaúctu. Určitým znakom flirtovania je kompliment. Často chce dáma „pripnúť“ predmet sympatie, čím ho vyprovokuje do verbálneho duelu. Nie pre nič za to, že v škôlke chlapci ťahajú dievčatá za cop, keď cítia sympatie. Žena flirtuje sa prejavuje v posúvaní koncov vlasov, olizovaní pier, neustále sa smeje vtipom toho chlapa. Ak chytíte všetky príznaky, uistite sa, že mladá dáma je do vás zamilovaná.
 5. Zrkadlový efekt. Psychológovia opakovane dokázali, že osoba kopíruje pózy svojho súpera, keď sa mu páči. Po dlhom státí ste si sadli na lavicu, urobilo to dievča? Snaží sa vás napodobniť, pretože má sympatie. Zotrel si oči, skopírovala toto gesto? Ďalším znakom zamilovania sa! Toto správanie sa nazýva „vzťah“. To znamená, že dáma na podvedomej úrovni sa snaží napodobniť mladého muža vo všetkom, pretože je do neho zamilovaná.

Metóda číslo 3. vyhliadka

Dievčatá v láske sa rozhliadnu, je nemožné si ich nevšimnúť. Počas rozhovoru venujte pozornosť tomuto aspektu.

Pohľad na dievča v láske

 1. Pozorovanie. Ak si z kútika oka opakovane všimnete, že sa dievča od vás nepozerá, je zamilovaná. Je dôležité, aby boli tieto pozorovania na dvojhodinovej schôdzi približne 4-5 krát. Tento aspekt naznačuje, že mladá dáma si nemôže užiť váš vzhľad, úsmev. V opačnom prípade možno túto situáciu pripísať náhode.
 2. Diloví žiaci. Keď človek zje obľúbené jedlo alebo počúva vhodnú hudbu, jeho žiaci sa nedobrovoľne rozrastú. To isté sa stane v situáciách, keď sa dievča pozerá na predmet uctievania. Nepozerajte sa od nej ďalej, pozrite sa na samotný stred očnej gule. Začnite hovoriť pokojným hlasom a povedzte niečo zaujímavé. Zväčšili sa žiaci? Gratulujeme, vyhrali ste dámu srdca! Je dôležité pamätať na to, že temné oči nemôžu byť „overené“ týmto spôsobom.
 3. Svieti do očí. Zamilované dievča je ako anjel, jej oči žiaria šťastím a nekonečným súcitom.Je dosť ťažké nevšimnúť si takúto zmenu, pretože dáma žiari zvnútra. Pozerajte sa do očí vášne, hľadajte v nich odraz seba. Ak sa dievča pri stretnutí dostane do úsmevu, neúnavne vás miluje. Zároveň stojí za to sledovať jej komunikáciu s ostatnými ľuďmi. V procese komunikácie s nimi by jej oči nemali žiariť.

Je dosť ťažké „čítať“ ženskú povahu, ale postup nemožno označiť ako nemožný. Starostlivo sledujte správanie, venujte pozornosť spôsobu komunikácie, starostlivosti, drobným darom. Dávajte pozor na svoje oči, pri rozhovore sa pozerajte do očí, zaznamenajte neverbálne gestá.

Video: ako zistiť, že sa vám dievča páči

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy