Ako pochopiť, že sa vám dievča páči: 9 spôsobov

Keď má človek rád dievča, vydáva sa na to, aby zistil, aká veľká súcit je vzájomná. Správanie krásnej polovice je nepredvídateľné, v dôsledku čoho sa muži niekedy zblázňujú, keď sa snažia dostať k veci. Existuje niekoľko slovných a neverbálnych znakov, ktoré vám pomôžu pochopiť, či sa vám dievča páči alebo nie.

Ako pochopiť, že dievča sa ti páči

Metóda číslo 1. Pozrite sa na správanie dievčaťa

Znaky zvonku vám pomôžu pochopiť, či sa o vás dáma zaujíma. Súcit dievčat sa prejavuje vo veciach osobného charakteru, podobne prejavujú sympatie aj predstavitelia slabšieho pohlavia. Dievča sa animovane pýta na domáce zvieratá, dovolenku alebo príbuzných? Skvelé, jedna nula vo váš prospech.

Nezamieňajte si dámy, ktoré flirtujú so všetkými v rade. Takéto osoby sa zamilujú do čo najväčšieho počtu ľudí. Venujte pozornosť iba stojacim dievčatám, skúste zistiť skutočné motívy správania.

Spravidla, keď sa dáma pýta na záujmy mladého muža, začne také veci robiť. Takéto manipulácie sa vykonávajú, aby sa zdali byť bližšie k cieľu túžby. Toto je dobré znamenie.

Metóda číslo 2. Prineste ju k úprimnému dialógu

Keď je dievča sympatické, snaží sa byť mimoriadne otvorená. Môžete to overiť položením niekoľkých otázok osobného charakteru. V prípadoch, keď váha, urazí alebo sa pokúsi vyhnúť odpovedi, ste ľahostajní. Ak dievča poskytne podrobnú odpoveď, podelí sa o najvnútornejšie myšlienky, pocity a neúmyselne rozpráva smutné príbehy zo života, dve nuly vo váš prospech.

Je dôležité pochopiť, či sa snaží vzbudiť ľútosť alebo skutočne cíti súcit. Moderný svet je plný pokryteckých osôb. Tí, ktorí vyzerajú ako sivé myši, sa môžu ukázať v tele ako diabli. Buďte opatrní.

Táto metóda nie je vhodná pre tiché a vyhradené dievčatá. Títo ľudia nezdieľajú myšlienky, nerozprávajú o naliehavých problémoch a neobťažujú ostatných. Ak je objekt túžby tohto typu, okamžite to pochopíte. Niektoré dámy sú otvorené takmer každému, iné sú uzavreté aj najbližším. Ak skutočne veríte, že súcit je vzájomný, buďte trpezliví. Opýtajte sa na osobné otázky, privolajte dievča k úprimnému dialógu.

Metóda číslo 3. Decipher správne naznačuje

Venujte pozornosť zahaleným frázam. Pani povedala, že bola vydaná tretia časť jej obľúbeného filmu, ale sú všetci priatelia zaneprázdnení? Snaží sa naznačiť, že ste ju pozvali do kina. Mnoho dievčat nemôže otvorene urobiť prvý krok, zbabelosť ich vyzýva, aby ukázali prefíkanosť.

Často sa vyskytujú prípady, keď dáma hovorí, že sa musí naliehavo pohnúť, ale v aute nie je žiadna kamarátka. Ponúknite pomoc, staňte sa nevyhnutným priateľom. Existuje veľké riziko, že vás úprimní ľudia začnú používať na svoje vlastné účely. Ak ste sa však vo svojom milovanom nemýlili, nemalo by sa to stať.

Pokúste sa interpretovať rady správne, netiahnite každé slovo k prejavu sympatie alebo žiadostivosti. Možno vás dievča vníma ako priateľku, čo bude mať smutný účinok, ak ju pozvete na rande. Cítite pôdu pozdĺž a cez.

Metóda číslo 4. Nasledujte priateľky dievčaťa

Mladí ľudia nevedia, ako udržať dobré správy samy o sebe.Nemôžu sa dočkať, až si budú rozprávať s priateľmi o predmete vášne. Ak sa ocitnete za milenku, známe dievčatá sa prestanú správať ako predtým. Keď sa objaví, začnú šepkať, hádzať veselé vzhľady a žalostný úsmev. Takéto znamenie môžete dobre vnímať podľa toho, čo má dievča radi.

Existuje spôsob „z opačného“: známi na vás vrhajú šikmé pohľady, ktoré chcú ukázať, že ste bezcenní. Môže sa to prejaviť aj v odpornom pískaní, ktoré charakterizuje dievčatá v škaredom svetle. Dávajte pozor na zmenené správanie, odhalí všetky karty.

Metóda číslo 5. Sudca očami

Keď sú muž a dievča v spoločnej spoločnosti a zároveň sa navzájom cítia súcit, mení sa ich správanie. Stretáva sa pani často s vašimi očami a plachým úsmevom? To je dobré znamenie, usmievajte sa, choďte hore a porozprávajte sa s ňou. Ak dievča venuje všetku pozornosť inému mladému mužovi, potom sa mu páči, nie tebe.

Sudca očami

Sledujte svoj pohľad, ak vás dáma má rada, často sa na vás pozrie a komunikuje s ostatnými ľuďmi. Pri očných kontaktoch analyzujte výraz na tvári, ktorý povie viac ako úsmev alebo slová. Ak je svetlo, pokračujte. Zamerajte svoju pozornosť úplne na svoju osobu.

Metóda číslo 6. Staňte sa aktívnym používateľom sociálnych sietí

Venujte pozornosť stavom, ktoré spravidla odrážajú vnútorný stav používateľa. Ak ste sa zamilovali do najlepšieho priateľa, ktorý stále nezdieľa vaše fotografie spolu, situácia sa teraz môže zmeniť. S odpoveďou sympatie dievča nahrá obrázky na Instagram, VKontakte alebo Odnoklassniki, pravidelne ju navštevuje, aby ju skontrolovala.

Možno sa pani začne páčiť, komentovať príspevky a písať viac správ ako obvykle. Takéto manipulácie sú jej prejavom sympatie. Staňte sa aktívnym používateľom, uverejňujte zaujímavé nástenky a populárnu hudbu na stene, čím sa dievča stane zaujímavou.

Metóda číslo 7. Určite stupeň flirtovania

Dotýka sa vás dievča pri komunikácii a nakloní sa nižšie, „nepočuje“ poslednú vyslovenú vetu? Určite sa vám páči. Flirtovanie sa môže prejaviť vo forme nepretržitého dievčenského chichotu, vzájomných vtipov, bozkávaním do tváre „náhodou“. Takéto správanie znamená, že dievča vás má radi, prejavuje sa ako dobyvateľka.

Nezamieňajte si flirtovanie so zjavnými sexuálnymi konotáciami. Existujú zástupcovia spravodlivejšieho sexu, ktorí chcú spať iba s mužom. Ich akcie sú podobné lupičom, prenasledujú nepriateľa na pätách. V tomto prípade ste nepriateľom. Dajte si pozor na takéto osoby, sú šialení, flirtovanie pre tieto dámy je iba prostriedkom zvádzania.

Dôležitou črtou metódy je to, že nie všetky dievčatá milujú a vedia flirtovať. Niektorí ľudia si nevedia predstaviť, aké by to bolo osloviť chlapa a pustiť pár vtipov o jeho vzhľade. Takže sa nemusíte vyrovnať všetkým pod jedným hrebeňom, zistite, k akému typu milovaného patrí.

Možno sa začervenáva, neustále upravuje svoje oblečenie a účes, takéto správanie je zahaleným záujmom. Poďte a rozprávajte sa, stále sa červenkala? Určite sa vám páči! Keď sa dievča rozlúči, zatiaľ čo sa usmieva ako hlupák, znamená to, že rozhovor s vami otočil jej hlavu.

Metóda číslo 8. Naučte sa porozumieť neverbálnym gestám

Osoba čerpá informácie z neverbálnych zdrojov, takže v tejto fáze je dôležité naučiť sa správne interpretovať reč tela dievčaťa. U ľahostajných osôb sa pri rozhovore skrížia ruky na hrudi alebo sú za pásom. Ak dáma ťahá za lem jej košeľu alebo vyhladzuje šaty, má ťa rada.

Neverbálne gestá

Venujte pozornosť spôsobu konania: mladé dámy, ktoré majú o to záujem, sa správajú veľmi sebavedome a chcú upozorniť chlapa na svoju osobu.Je možná aj iná možnosť: pani sa snaží čo najlepšie predstierať, že si vás nevšimne, aj keď vyzerá 10-krát za minútu vašim smerom. Súhlasíte, vtipné, ale roztomilé. Pokúša sa vyzerať nedotknute a čaká na svojho dobyvateľa.

Neverbálne znaky zodpovedia otázky, ak poznáte charakter dievčatá. Chová sa pokojne a odpočíva a je s vami podobným horiacemu jarmo? Sympatie sú vzájomné. Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že mnohé dámy sa zdajú byť ľahostajné z dôvodu neskúsenosti pri rokovaniach s mužmi. Poďte a pritlačte ho k stene (nie vulgárnym gestom), pozrite sa na reakciu. Začína dievča mumľať, červenať sa a vyhnúť sa? Gratulujem, má ťa rada!

Metóda číslo 9. Oslavujte zmeny v obraze dievčaťa

Sledujte vzhľad dámy, bude chcieť zmeniť šatník, aby upútala vašu pozornosť. Dievča sa často začne obliekať, robiť účesy a nosiť podpätky. Bude sa obliekať do koketných šiat a zvodných sukní. To neznamená zákonnosť, dámy prejavujú súcit s takýmito činmi.

Myslíš si, že vždy vyzerá skvele? Dajte si pozor na drobné zmeny. Možno, že pani zafarbí vlasy, vybuduje si nechty a zmení svoj štýl oblečenia. Keď chce pri pohľade na dievča povedať „Páni!“, Znamená to, že sa jej podarilo v ženských podvodoch. Sledujte objekt vášne, všimnite si dôležité detaily a nezabudnite sa pochváliť.

Zmena nemusí byť globálna. Môže to byť zmena parfumu, neobvyklých topánok, inovácií v líčení. Dievčatá sa obliekajú na súpera a mužov, majte na pamäti. Keď si dáma bude istá, že sa s tebou stretne v spoločnej spoločnosti, bude si cením, všimneš si to.

Dievčatá sú kontroverzné. Môžu prejaviť svoju vášeň všetkými prostriedkami, ale myslieť na úplne iného mladého muža. Spoznajte ju bližšie, choďte zďaleka, sledujte výrazy tváre, gestá a správanie. Dámy sú svojou povahou jedinečné, ani jeden psychológ neprišiel s jedným prístupom, nespolieha sa na vlastnú intuíciu. V prípadoch, keď je súcit vzájomný, neponáhľajte sa, aby ste milovali svojich priateľov. Nezabudnite na obdobie cukroviniek, bez ktorého vzťahu je odsúdený na neúspech.

Video: ako porozumieť tomu, čo má dievča radi - 10 tajných znakov

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy