Ako pozvať dievča na rande

V živote každého mladého muža prichádza okamih, keď je túžba pozvať dievča na rande. Nikto nechce počuť suché ospravedlnenie alebo výhovorky. Ako sa vyhnúť zlyhaniu? Choďte za majiteľom a urobte milostné kúzlo? Alebo silou donútiť dámu ťahať rande? Skúsme to prísť spolu.

Ako pozvať dievča na rande

Krok číslo 1. Rozhodnite o mieste a dátume stretnutia

Často sa stáva, že mladý muž pozve dievča na rande v čase, ktorý je pre ňu nepohodlný. Takéto konania sú sprevádzané zlyhaním zo zrejmých dôvodov. Hlavnou súčasťou dátumu je aj miesto, kde spolu strávite čas.

Dievčatá majú radi námahu, ale keď chlap pozve dámu do japonskej reštaurácie a nevie, že nemôže stáť sushi, je odmietnutá. Mladý muž úprimne uvažuje, prečo ho nechcela vidieť. Aby nedošlo k takýmto chybám, odporúčame zvážiť akčný plán, ktorý zohľadní všetky nuansy.

Dôležité!

 1. Ak si nie ste istí, či sa to dáme bude páčiť, nemali by ste si kúpiť lístky na filmy.
 2. Spýtajte sa dievčatiek, kedy je obvykle zadarmo.
 3. Národné zariadenia nie sú vhodné na prvý deň, pokiaľ ste sa vopred nedohodli na reštaurácii s pani. Je lepšie navštíviť útulnú kaviareň s tlmenými svetlami a sviečkami na stole.
 4. Ak sa rozhodnete vyraziť na prechádzku, prezrite si predpoveď počasia.
 5. Nepozývajte dámu domov.

Máte ťažkosti s výberom miesta a času? Diskutujte o tom s dievčaťom. Povedzme, že s ňou chcete cez víkend tráviť čas, nehovorte slovo „dátum“.

Neboj sa zlyhania, kto neriskuje, nepije šampanské! Ak je zaneprázdnená, zabezpečte si voľný deň. Buďte vytrvalí, dievčatá milujú týchto chlapcov.

Krok číslo 2. Zobraziť pozitívne stránky

Na nasledujúcom stretnutí sa s dievčaťom porozprávajte jednoducho a ľahko. Dajte jej úsmev, žart, otvorenosť pre dialóg. Nemusíte sa správať ako vrt, nehovorte o osobných veciach a nezaťažujte svojho spoločníka. Predtým, ako pozvete dámu na rande, musíte ju zaujať. Ukážte sa ako statočný pán, otvorte dvere do budovy alebo si kúpte kávu v neďalekej kaviarni. Začnite zaujímavý rozhovor a uistite sa, že dievča s vami radi komunikuje.

Ak trávite čas v spoločnej spoločnosti, skúste rozptýliť partnera od cudzincov. Vytvorte sexuálnu konotáciu, flirtujte a jemne sa jej dotknite, akoby náhodou. Pustite vtipy, robte poklony a rozosmievajte sa vo všetkých smeroch. Vyhľadajte spoločnú reč, diskutujte o spoločných záujmoch, zdieľajte vtipné životné príbehy. Pamätajte si, že keď sa dievča rozhliadne a nájde spôsob, ako vykĺznuť, nezaujíma vás.

Krok číslo 3. Venujte pozornosť dievčenskému reči tela

Vedci dokázali, že človek dostáva 80% informácií z neverbálnej komunikácie. Z týchto dôvodov nevenujte pozornosť slovám, riaďte sa gestami a hľadajte stopy v reči tela. Hovorí pani, že sa skvele baví, ale odtiahla sa a chce ukončiť rozhovor skôr? Leží. Zvážte hlavné body, na ktoré sa musíte spoľahnúť, aby ste rozpoznali skutočnú podstatu partnera. Jednoduchá rada pomôže pochopiť, že dievča sa o vás úprimne zaujíma.

 1. Pozorne počúva, nepozerá sa ďalej a kladie relevantné otázky.
 2. Dievča sa často a úprimne zasmeje bez toho, aby stlačilo úsmev.
 3. Keď na ňu pustíte vtipy, dáma reaguje pozitívne a nenechá si ujsť okamih, ktorý vás pripne.
 4. Dievča sa zaujíma o jej osobný život, pýta sa na domáce zvieratá, koníčky a príbuzných.
 5. Často sa dotýka vašej ruky.
 6. Partnerka niekoľkokrát spomenula, že cez víkend nemá čo robiť.

Našli ste v jej správaní niekoľko zodpovedajúcich položiek zo zoznamu? Neváhajte a pozvite dámu na rande! Budete cítiť, že prišiel čas. Buďte odvážnejší, všetko záleží na vašej intuícii a šarme.

Ako pozvať dievča na telefónny hovor

Ťažko sa dostať dlho očakávané „áno!“ telefonicky. Spolupracovník nevidí vašu tvár a nedokáže rozpoznať skutočné motívy, pretože je na druhom konci drôtu. Je pre vás ťažké ovplyvniť ho pomocou taktilných pocitov, ktoré úplne eliminujú flirtovanie. Na telefóne je ľahšie odmietnuť dámu, pretože musíte povedať „nie“ na telefóne a nie osobe, ktorá stojí oproti.

Ako pozvať dievča na telefónny hovor

Premýšľajte o akčnom pláne vopred, prehliadajte internet zoznamom romantických miest alebo útulných miest. Môžete usporiadať stretnutie na streche a keď hovoríte, povedzte, že je to prekvapenie. Na sklade máte niekoľko možností, aby sa dievča nemohlo dostať von. Nechce jesť, je na diéte? Choďte na piknik s ovocným košom. Nepáči sa vám komédia, chce akčný film? Prezrite si plagát mesta, vyberte požadovaný film vo vhodnom čase. Buďte vytrvalí, choďte na cestu.

Pri silnom nadšení si na deň hovoru vyberte pokojné miesto, mali by ste sa cítiť pohodlne. Keď sa dievča zdvihne, predstavte sa. Zistite, či je zaneprázdnená, inak požiadajte ju, aby zavolala späť. Hneď začnite konverzáciu a opýtajte sa, ako tento deň prešiel. Uvoľnite pár vtipov a nedovoľte v prijímači stíšenie. Ak si všimnete, že konverzácia prebieha bez napätia, naplánujte si schôdzku v čase, ktorý je pre ňu vhodný.

Nepoužívajte bežné frázy „Chodíte so mnou na rande?“ Vyjadrite sa inak, ukážte trik: „Počúvaj, našiel som tu také skvelé cukrovinky, okamžite som na teba myslel. Možno ich pôjdeme vyskúšať? “ Majte na pamäti, že mnoho žien pracuje večer až do deviatich hodín, v takýchto prípadoch sa zmena schôdze zmení na deň voľna.

Dievča sa mi páčilo, ale nevieš ako ho pozvať na rande? Zamyslite sa vopred o mieste a rozhodnite sa o čase. Nájdite si čas na zakúpenie lístkov na film, možno sa mu nebude páčiť. Na prvé stretnutie si nevyberajte národnú kuchyňu, pozvite ju na návštevu útulnej kaviarne v okolí. Venujte menšiu pozornosť slovám, sledujte svoj reč tela. Keď máte telefonický hovor, uvoľnite sa a vyhnite sa nepríjemným situáciám.

Video: ako pozvať dievča na rande

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy