Ako urobiť dojem na dievča: 8 spôsobov

Muži sú prírodou dobyvatelia, v dôsledku čoho často chcú urobiť dobrý dojem na krásnu polovicu ľudstva. Pred začatím komplexnej operácie sa musíte zbaviť možných komplexov. Pri jednaní s dievčaťom by ste nemali byť nepríjemní a nervózni. Ak tieto faktory nevylúčite, stiahnu vás späť. Za nimi vedú ženy, ktoré sú presvedčené, a ženy sú z tohto obratu udalostí šťastné.

Ako zapôsobiť na dievča

Krok číslo 1. Staňte sa dobrým

Buďte si istí. Staňte sa tým, ktorého chce dievča vidieť ako životného partnera. Udržiavajte pozitívny dialóg, rozprávajte zaujímavé príbehy zo života. Nevytvárajte vulgárny podtext, takéto akcie sú silne odporné, najmä v prvých dňoch komunikácie.

Buďte milí, zdvorilí, slušní a spoločenskí. Nechajte dievča vidieť vás ako budúceho priateľa. V prípadoch, keď sa domnievate, že nie ste si vedomí pozornosti, začnite pracovať na osobnom raste. Pesimisti by mali byť optimistami aspoň o štvrtinu.

Namiesto toho, aby ste sa sťažovali na situáciu priateľov a rodiny, hľadajte pozitívnu stránku. Skvelá nálada zlepšuje sebavedomie, stanete sa dobrým konverzacionistom a začnete pozitívne akceptovať život. Dievčatá majú radi tieto vtáky: vtipné, vynaliezavé, veselé.

Krok číslo 2. Ukázať talent

Premýšľajte, čo môžete urobiť? Možno hráte na gitare dobre alebo ste dobrí v autách? Vediete motocykel alebo milujete motokáry? Viete hrať volejbal, basketbal alebo futbal?

Výborne! Vyberte činnosť, v ktorej vynikáte. Pozvite dievča, aby sledovalo váš reportujúci koncert alebo hru medzi tímami. Môžete jazdiť na motorke spolu (možnosť obojstranne výhodná).

Možno, že dáma nebude oceniť talent, ale je potrebné jej poskytnúť príležitosť rozhodnúť sa pre seba. Toto je znak dôvery, ktorý sa nemôže pochváliť: necháte dievča vo svojom svete bez toho, aby ste na oplátku potrebovali čokoľvek.

Krok číslo 3. Ukážte svoju osobnosť

Nie je potrebné sa tomu prispôsobovať, ste človek s vlastnými názormi, názormi a prioritami. Nikto nemá rád mumľovaných mužov. Vyjadrite individualitu v konaniach, slovách, primerane odpovedzte na otázky. Ak sa začnete oddávať dievčaťu, rýchlo stratí záujem.

Pripnite ju a žartujte, robte, čo sa vám páči. Hovorte o koníčkoch, domácnostiach, zaujímavých filmoch a televíznych programoch. Dôležité je, aby ste mlčali. V tejto fáze už môžete vytvoriť sexuálny podtext. Pravidelne sa dotýkajte dievčatej ruky a nakláňajte sa bližšie, aby ste počuli jej slová.

Krok číslo 4. Sledujte sa

Nebudete môcť získať pozornosť dámy, ak nebudete sledovať vzhľad, správanie, reč. Navštívte kaderníka a nechajte si kreatívne ostrihať vlasy, ktoré vás odlišia od davu.

Sledujte svoj vzhľad

Choďte nakupovať, kúpte si značkové košele, dobré džínsy a topánky. Hodinky a francúzske parfémy nebudú zbytočné. Vyberte si kvalitné parfumy, ktoré po pár hodinách nezačnú vydávať alkohol. Ak si dievča nepamätá, čo máte na sebe, určite chytí príjemnú sexuálnu arómu, ktorá pochádza od vás.

Prihláste sa do telocvične alebo do kickboxu, získajte tvar svojho tela. Každý vie, že dámy slintajú na čerpaných chlapcoch. Kto tvrdí opak, arogantní klamári.

Krok číslo 5. Napíšte správu

Vezmite si svoje telefónne číslo na prijateľnú zámienku. Napríklad ukážte, že ju potrebujete na štúdium alebo súhlasíte s opravou auta. Po zadaní čísla napíšte správu. Pozdravte sa a predstavte sa, opýtajte sa na podnikanie, posledné dni alebo domáce zvieratá. Čokoľvek, hlavná vec je uviesť myšlienky, na ktoré treba odpovedať.

Nepíšte monofónne „jasné“, „zrozumiteľné“, takéto správy prerušujú spojenie v zárodku. Pokúste sa konverzáciu predĺžiť, ale nie iba na dve správy. Ak si všimnete, že dievča prestalo reagovať, dajte jej 100 rubľov. do telefónu. Možno jednoducho nechce hovoriť, ale váš pohyb ju prinúti odpovedať.

Mnohí povedia: „Nemusíte prinútiť dámu, aby komunikovala“, tento názor je chybný. Žena musí byť dobytá, nemá rada mužov, ktorí prichádzajú na všetko pripravené. Ukážte trpezlivosť a vytrvalosť. Pokúste sa vložiť emotikony s mierou, nepreháňajte to, ale nepíšte suchým jazykom.

Krok číslo 6. Zaujímajte sa o jej život

Pýtajte sa viac osobných otázok, ale buďte opatrní. Ak má dievča v rodine problémy, objasní to. V takom prípade musíte konverzáciu zmeniť.

Vyhnite sa citlivým témam, ako sú bývalí priatelia, konflikty s priateľmi a náboženské rozdiely. Zamerajte sa na domáce zvieratá, je to obojstranne výhodná možnosť.

Pokúste sa nájsť spoločnú reč. Dozviete sa o hudobných preferenciách, spýtajte sa, aký filmový žáner má rada, spýtajte sa na sny a plány.

Hovorte trochu o štúdiu / práci, koníčkoch a voľnom čase. Skúste si spomenúť na všetko, čo počujete, aby ste v nasledujúcej konverzácii mohli s dôverou povedať: „Áno, pamätám si, že toto je vaša obľúbená farba.“

Krok číslo 7. Komunikujte v spoločnej spoločnosti

Upútajte pozornosť dievčaťa tým, že ste v kruhu priateľov. Je dobré, ak sa vám podarí zorganizovať všetko tak, aby ste skončili v jednej spoločnosti. Buď zdvorilý, neprisahaj, nestaraj sa o ňu, ale nie rušivo. V prípade, že takáto príležitosť chýba, pripojte sa k okruhu svojich priateľov.

Komunikácia v spoločnej spoločnosti

Pristúpte k svojej spoločnosti počas prestávky v štúdiu, pozdravte ju a získajte tému na konverzáciu (akýmikoľvek prostriedkami). Vyvarujte sa nepríjemných prestávok v komunikácii, naplňte ich udalosťami a inými zaujímavými vecami. Nie je potrebné dlho vydržať, stačí 10-15 minút denných konverzácií.

Svojimi činmi ju už pritiahneš, najmä ak sa chováš trochu bezohľadne (aby si sa nezamieňal s hrubosťou). Pokúste sa zavolať pani k otvorenému dialógu, metóda bude fungovať, pretože dievča neočakáva taký zvrat udalostí.

Krok číslo 8. Pozvite ju na rande

Netiahnite mačku za chvost, konajte s istotou. Počas nasledujúceho stretnutia si chvíľu oddýchnite a potom predstierajte, že sa ponáhľa. Po ceste spomeňte: „Nemali by sme spolu ísť niekde? Na rohu sa otvorila pekná kaviareň. “ Dievča jednoducho nemá čas prísť na to, čo je čo, preto nevedome odpovie so súhlasom.

Ak začne hovoriť o zamestnaní, vymýšľať smiešne výhovorky, začervenať sa a byť nervózna, povedzte priamo: „Budem ťa nasledovať o ôsmej! Povedz mi adresu. “ Takýto krok je možné urobiť iba vtedy, ak ste si istí vzájomnou súcitou.

Ukážte sa na dobrej strane, ukážte dobré rozmnožovanie, láskavosť a otvorenosť. Počas rozhovoru si neskladajte ruky na hrudi, buďte si istí. Pozvite ju, aby sledovala futbalový zápas, ponúknite pozvanie priateľov pre spoločnosť. Začnite konverzáciu pomocou SMS, zaujímajte sa o život dievčaťa, nalejte do jej spoločnosti. Nedotýkajte sa citlivých otázok, buďte individuálni, neváhajte vyjadriť svoj názor.

Video: ako zapôsobiť na dievča

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy