Ako prestať milovať dievča: 6 účinných spôsobov

Často sa vyskytujú prípady, keď sa mladý muž zamiluje do dievčaťa a dá sa bez stopy. Dáma zase nemá reciprocitu, v dôsledku čoho chlapa odmietla. V snahe zabudnúť svojho milovaného mladého muža začína hľadať najrôznejšie spôsoby, ktoré jej pomôžu prestať milovať. Je dôležité pochopiť, že jedného dňa sa nemôžete zbaviť pocitov, budete potrebovať silu mysle a morálnu stabilitu. Zvážte dôležité aspekty v poradí a poskytnite podrobné pokyny.

Ako prestať milovať dievča

Krok číslo 1. Zastavte chatovanie

V tejto fáze nie je hlavnou vecou prestať milovať dievča, ale zabezpečiť, aby pocity nepoškodili. Za týmto účelom úplne prerušte spojenie a využite prácu s podvedomím. Choďte preč od situácie a skúste si predstaviť, že nikdy neexistovala láska, je to iba výplod fantázie. Vo svojej hlave neustále posúvajte frázu „Nemilujem ju!“.

Dôležitým aspektom je komunikácia v spoločnosti vzájomných priateľov. Je možné, že dievča komunikuje s rovnakými ľuďmi, s ktorými trávite čas. Pokúste sa v nadchádzajúcom mesiaci takéto udalosti nezúčastniť. V prípade, že ste nútení pretínať sa podľa typu služby, požiadajte nadriadených o týždeň dovolenky, oddýchnite si.

Krok číslo 2. Dostaňte ju z priateľov

Keď sa človek zúfalo zamiluje do dievčaťa, nedobrovoľne ho postaví na prvé miesto. Zmeňte príbeh. Odstráňte dámu srdca od priateľov v Odnoklassniki, Facebook, VKontakte. Odstráňte jej číslo z rýchlej voľby vo vašom smartfóne. Do čiernej listiny môžete tiež pridať obľúbenú položku, ak obťažuje smiešne SMS a otravuje dušu.

Ak na takýchto dobrodružstvách nie je dosť odvahy, odstráňte svoj vlastný profil zo sociálnych sietí. Takýto krok vylúči pravdepodobnosť, že jej stránku začnete navštevovať každých 10 minút. Bude užitočné vymeniť kartu SIM. Pošlite číslo príbuzným a priateľom a uveďte, že bez vášho súhlasu by sa nikomu nedal.

Aby sa pobavila pýcha, dievčatá chodia na nejaké triky. Môže vám pozdraviť prostredníctvom spoločných priateľov, neúmyselne sa zaujímať o podnikanie a predstierať, že je všetko v poriadku. Takéto manipulácie nie je potrebné vykonávať. Mladá dáma ťa nechá bližšie a znova sa odtlačí.

Ak ste neopustili sociálne siete a dievčatám sa budú páčiť fotografie a záznamy, nereagujte. Váš najlepší asistent je momentálne ignorovaný, kompletne ignorovaný.

Krok číslo 3. Vylúčte spomienky

Keď sa mladý muž pýta na otázku „Ako prestať milovať dievča?“, Nedobrovoľne si spomína na pozitívne chvíle, ktoré sú s ňou spojené. Aby ste nezaspali dušou spomienkami, zbavte sa ich. Vyhoďte alebo pošlite na najskrytejšiu zásuvku spoločné fotografie z nočného stolíka. Odstráňte jej líčidlá, nohavičky a tričká, osušky atď. Nebude zbytočné zbaviť sa vecí, ktoré vám dala (ak existujú).

Zapnite počítač, odstráňte fotografie alebo ich vložte na pevný disk / disk Flash. Vyčistite svoj smartphone, zmeňte avatar a nenechajte sa uniesť smutnými stavmi. Ste bakalár, šťastný bakalár, pokračujte v tejto myšlienke! Dbajte na to, aby vo vašom kútiku boli vo všetkých rohoch miestnosti iba mužské atribúty bez ženských drobností.

Krok číslo 4. Komunikujte viac

Strávte viac času v spoločnosti priateľov, nebuďte sami so sebou. Pozvite priateľov, aby šli do bowlingovej dráhy alebo do kina, aby navštívili vodný park, výstavu alebo strip klub. Zoznámte sa so zaujímavými ľuďmi, povzbudite ich. Dočasne odmietajte komunikovať s milujúcimi pármi, aby ste sa sami seba nepáči.

Chatovanie s priateľmi

Ak je to možné, venujte pozornosť neznámym ľuďom, s nimi nebudete mať chuť diskutovať o svojej priateľke. Zavolajte školským priateľom, pozvite ich na zábavu. Choďte von do prírody, vyprážajte kebab, fotografujte. Zaberáte sa takým spôsobom, že po návrate domov padnete a neznečistíte sa bičom.

Krok číslo 5. Nájdite koníček

Rutina absorbuje aj tých najveselejších ľudí, nedovoľte to. Vyberte si vhodný koníček, zapadnite do neho a vráťte sa do plného života. Šesť mesiacov nemohli nájsť čas na nahrávanie v telocvični? Je čas konať! Keď vás dievča znova uvidí, slintajte nad nahusteným trupom, plecami, bokmi.

Vynikajúca voľba pre liečenie je extrémna. Navštívte motokárovú dráhu alebo jazdite na štvorkolke, kúpte si motocykel, je to vynikajúci antidepresív. Pozvite svojich priateľov, aby skočili s padákom, potápali sa s potápačským výstrojom, jazdili na vodných skútroch. Ovládnite techniku ​​snowboardingu alebo lyžovania, naučte sa ideálne vlastniť korčule. Veľa možností!

Skutočne mužské zamestnanie je zábava v garáži. Môžete si kúpiť auto za 25 tisíc rubľov a upozorniť ho na svojich priateľov. Využite svoje schopnosti, nestojte.

Krok číslo 6. Choďte vpred

Je čas začať nový život! Uvoľnite znepokojujúce myšlienky, ak si vás dievča nepamätá, nemysli na ňu. Zavolajte na turistické spoločnosti mesta, rezervujte si troj- alebo štvordenné turné po mori. Ľahnite si na pláž, počúvajte zvuk surfovania, spoznajte pekné dámy. Začnite sviatočnú romantiku, nezaväzuje vás nič. Pamätajte, že ste slobodná osoba!

Tí, ktorí dávajú prednosť výletnej dovolenke, si môžete kúpiť lístok do jednej z európskych krajín. Pokúste sa vybrať zábavu, ktorú ste so svojou priateľkou predtým neplánovali.

Ak nemáte možnosť cestovať do zahraničia, zvážte letoviská vašej krajiny. Nastúpte do lietadla a choďte k priateľom, známym, príbuzným! Konajte na chvíľu, neváhajte. Čo by mohlo byť lepšie ako zmena scenérie?

Láska je duchovný stav, ktorý sa dá veľmi ťažko zbaviť. Bohužiaľ, najväčšie mysle sveta neprišli s magickou pilulkou, ktorá by mohla rozptýliť pocit osamelosti a nerecipročnej sympatie v okamihu. Nezúfajte však. Tento problém vyriešia psychologické techniky vytvorené špeciálne na tieto účely. Je dôležité iba získať silu, byť trpezlivý a čakať. Čas sa nelieči, lieči pozitívne spomienky, ktoré blokujú bolesť.

Video: ako zabudnúť na svoju priateľku alebo priateľa

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy