Ako sa vrátiť milovanej dievčine, ak odpadla z lásky

Vzťahy prechádzajú mnohými testami sily, ale iba pravá láska každým dňom stúpa a prekonáva všetky prekážky. Často sa však stáva, že sa rozbije nerozbitná väzba, ktorá zanecháva bolesť a horkosť straty. Za rozlúčku sú vždy zodpovední dvaja, ale ženy nesú zodpovednosť za plecia svojich mužov. Zaujímalo by vás, ako vrátiť dievča, keď odpadla z lásky? Prevezmite iniciatívu a postupujte podľa dobrých tipov.

Ako vrátiť dievča, keď odpadla z lásky

6 spôsobov, ako vrátiť dievča, ak ťa prestala milovať

pokoj
Nerobte chyby, počkajte chvíľu a nechajte búrku usadiť. Emócie sú teraz na pokraji, zastavte sa a nájdite mier. Trpezlivosť, kým urážka neprejde, a vášne nezmiznú.

Teraz máte príležitosť zamyslieť sa nad udalosťami, ktoré sa stali v tom nešťastnom okamihu, keď odišla a povedala, že odpadla z lásky. Nevieš presne, čo bolo dôvodom, takže môžete len čakať. Možno uplynie týždeň alebo mesiac, než sa všetko usadí, nikto nemôže povedať s istotou.

Keď sa rozhodne o návrate dámy srdca konečne, začnite rolovaním cez možnosti, robte si plány, ako to urobíte.

ovládanie
Naučte sa ovládať svoje vlastné rozhodnutia. Je dôležité nespáchať činy, ktoré v budúcnosti budete ľutovať. Pochopte, že sa odohrajú všetky hádky, nie ste jediný muž, ktorý stratil lásku ženy.

Muži spravidla trpia duševnou traumou s väčšou pravdepodobnosťou ako dievčatá. Nerobte si núdzové metódy, medzi ktoré patrí pitie alkoholu 24 hodín denne. Alkohol je dočasné opatrenie, nezachráni vás od osamelosti a prázdneho bytu a kocovina vás bude ľutovať sumou, ktorú ste vypili.

V noci nemusíte jazdiť autom, je to plné následkov. V normálnej situácii je jazda po meste zábavná, ale teraz ste pod stresom a vyrážkami. Postarajte sa o svoj vlastný život, chcete ho stráviť s dievčaťom, ktoré sa čoskoro vráti?

Ak ste zaregistrovaní vo VKontakte, urážajte dámu srdca ani nevytvárajte neprimerané obvinenia prostredníctvom osobných správ. Tieto metódy budú mať za následok ešte väčšie hádky a neschopnosť opäť sa zblížiť. Chceš sa porozprávať? Počkajte na okamih, keď budete sedieť pri rokovacom stole, tento deň určí budúcnosť vašej dvojice.

Dôvody toho, čo sa stalo
Nie je možné súdiť osobu bez toho, aby zistila skutočné motívy svojho konania. V tejto fáze je dôležité zistiť dôvody, prečo vás dievča prestalo milovať. Pamätajte na zábavu, analyzujte slová a skutky, zistite, kde ste vynechali. Možno nepočuli jej žiadosti o pomoc alebo odmietli jej svokru? Prejdite si do hlavy výčitky, ktoré ste dostali na svoju adresu, a vyvodzujte závery. Obaja partneri sú zodpovední za rozchod, ale na to, aby ste si mohli naplánovať plán, musíte zistiť iba svoje „jamby“.

Dôvody, prečo dievča vypadlo z lásky

Pamätáte si na okolnosti, ktoré priviedli dievča k slzám, možno bola už unavená zo zvyku? Čo keď zarobíte málo? Ako ukazuje prax, ženy trpia nedostatkom peňazí iba počas prvých 3 rokov manželstva. Ak stále žijete na tom istom námestí, ale dievča spomenula, že upadla z lásky, skúste vytvoriť konštruktívny dialóg. Vyberte si správny čas, buďte v pokoji a skúste zistiť príčiny atypického správania. Je možné, že to povedala v zhone a nasledujúce ráno bude ľutovať, čo urobila.

Priatelia navždy
V každej situácii, dokonca aj v tých najsmutnejších, musíte navzájom rešpektovať. Toto odporúčanie sa samozrejme nevzťahuje na cudzoložstvo, keď dievča prekročí hranicu a zradí spoločníka.Teraz sa oplatí zamerať na to, aby sa o pani nestratila z dohľadu. Pocity nemôžu prejsť v jednom okamihu, skúste znovu zažiariť iskru lásky! Najtypickejšia veta „Prestala som ťa milovať, ale zostaňme priatelia!“. Trite, ale z takéhoto vývoja udalostí budete mať úžitok.

Pokúste sa stať nepostrádateľnou osobou v novom živote dievčaťa, ale nevyhadzujte ju nekonečným počtom SMS a pravidelných hovorov. Pri vstupe sa nemusíte uchýliť k dohľadu a rybolovu. Udržujte svoju vzdialenosť a sebaúctu, existuje mnoho ďalších spôsobov, ako zostať priateľmi. Používajte námluvy, malé dary „náhodou“, pomáhajte s pohybom a snažte sa byť čo najbližšie.

Dievča bojovalo s novo vytvoreným priateľom? Podporte ju bez ohľadu na to, ako absurdná situácia vyzerá. Ženy myslia srdcom, nie hlavami, takže týmto spôsobom môžete dámu vrátiť do jej vlastného objatia. Bežné sú tiež neprimerané smútky a túžby po nich. Dámy niekedy pijú a začnú volať tým, s ktorými sa predtým stretli. V tejto situácii máte veľkú šancu ukázať svoju taktiku zvádzania.

Na vhodnom stretnutí sa zaujímajte o to, ako sa jej záležitosti vyvíjajú, ako funguje a čo robí vo svojom voľnom čase. Uvoľnená pozitívna komunikácia disponuje človekom, neznášanlivosť je zabudnutá a v pamäti zostávajú iba dobré spomienky. Je jasné, že napriek prestávke vám záleží.

Ďalšie funkcie
Teraz je vaše porozumenie na nule a vzťah je v pohotovostnom režime. Nenechajte sa obťažovať neustálymi myšlienkami o hovorených slovách a neposúvajte hádky do hlavy. Krok späť, udržujte chlad, skúste nájsť koníček. Kamaráti už dlho bowlingujú, venovali ste však všetok svoj voľný čas svojim milovaným? Neváhajte a prijmite pozvanie. Šport je teraz v móde, prihláste sa do posilňovne alebo do boxu, choďte do baru a dajte si pohár kolegov s pivom. Plánujte dni v spoločnosti priateľov, pomôžu vyrovnať sa s osamelosťou.

Hľadajte šťastie v detailoch, nemyslite na rozchod po celý deň, skúste byť šťastný. Áno, trpíte, ale nie je potrebné vystavovať smútok verejnosti, človek by nemal ľutovať. Zachovajte si svoj status a zdieľajte skúsenosti iba s tými, ktorí sú vám najbližšie. Nedávajte do siete smutné stavy, ktoré hovoria, že ste úplný porazený, a ona je princezná.

Ženy sú majiteľmi a sebeckými, vaša priateľka nie je výnimkou. Nelíbilo by sa mu, že chlap, z ktorého sa zamilovala, bol úplne šťastný. Dáma sa začne pokúšať objaviť sa v jej očiach, aby ublížila alebo ponížila, nereagovala. Dodržiavajte opatrenie, nemusíte skočiť z kaluže do lomu, nehľadať novú vášeň a nemať sex so všetkými. Keď žena začne žiarliť, čakajte na problémy, neberte do extrémov.

Išla do pracovnej kolegyne?
Na tom nezáleží. Sú prípady, keď milostný trojuholník zničí silný vzťah. Dievča nájde pevnú párty, hodí mladého muža a začne nový život. Ale čo by mal človek urobiť, keď prestal milovať? Bojujete s alfa mužom vašej bývalej priateľky? Choďte za majiteľom lásky pre elixír lásky?

Ako vrátiť bývalú priateľku

Zastavte, nezačnite vojnu. Sledujte súpera, iba tak môžete zistiť jeho zvyky a skutočné úmysly. V procese sledovania identifikujte negatívne aspekty a nájdite vlastnosti, o ktoré je pre vás podradné. Začnite bojovať s neistotou, ktorá vás prehltne v malých krokoch.

Rozvíjajte nové pozitívne aspekty, ktoré dievča predtým nevideli. Po sedemdňovom odlúčení sú dámy spravidla schopné zachytiť najmenšie zmeny v správaní sa partnera, v dôsledku čoho máte šancu. Vie, ako ste boli v minulosti a začne porovnávať toto správanie so súčasnosťou.

Zvyčajne žena chodí do inej nie preto, že sa zamilovala. Nudila sa každodenný život so súčasným chlapom, ktorý strácal pôdu.Teraz sa musíte vylepšiť, aby ste takto nalákali svojich milovaných do svojich vlastných sietí.

Stále neviete, ako sa vrátiť dievčaťu, ak vás prestala milovať? Nevyhadzujte dámy správy, neponižujte a neudržujte triezvosť. Vyhnite sa chaotickým vzťahom, sú plné nielen chorôb, ale aj možnosti odhalenia. Dozviete sa viac o aktuálnych veciach vašej vášne a prinesiete jej život pozitívne veci! Ak dievča šlo do iného, ​​sledujte ich vzťah zo strany, potom použite dostupné zdroje. Každý deň sa zlepšujte, v prípade potreby vstúpte do jej života a podpory v ťažkých časoch.

Video: ako vrátiť bývalú priateľku

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy