Ako zabudnúť na dievča, ktoré milujete: užitočné tipy

S mojou milovanou dievčaťou sme si naplánovali budúcnosť a teraz si skrývaš svoje mozgy, ako na ňu zabudnúť? Chcete vytočiť číslo a hovoriť o zaujímavých udalostiach? Nechal si ju, alebo odišla, na tom už nezáleží, rozpad sa stal, takže je čas ísť ďalej. Ľahšie povedané, ako urobené? A vy sa pokúsite! Začnime s hlavnými bodmi a krok za krokom analyzujeme ďalšie činnosti.

Ako zabudnúť na dievča, ktoré miluješ

Krok číslo 1. Zrušte odkaz

Teraz už nemusíte znova otvárať staré rany, najmä ak ste neúmyselne videli inú srdečnú dámu. Krok späť, predstavte si, že ste ju nikdy nemilovali, bolo to dlhodobé zakalenie rozumu. Zaveďte tieto myšlienky tak, aby pevne sedeli v hlave. Pokúste sa prísť do spoločnej spoločnosti, možno dievča stále komunikuje s mužmi, nepozerajte sa na jej veselú tvár. Ak sa pri práci často križujete, zhromaždte svoje myšlienky o 3-5 dní.

Krok číslo 2. Odstrániť kontakty

Odstráňte všetky možnosti komunikácie. Stojí na rýchlej voľbe? Vezmi si to preč! Navštevujete pravidelne dievčenský profil na Odnoklassniki, Facebooku a VKontakte? Odstráňte priateľov a pridajte ich na čiernu listinu.

Na sociálnych sieťach existuje funkcia „odstrániť vlastný profil“, môžete to urobiť a potom obnoviť. Ak je to možné, vymeňte SIM kartu a pošlite nové číslo priateľom. Nie je to potrebné, aby ste sa zbavili prípadných nepríjemných hovorov. Takýto krok stojí za to urobiť pokoj. Neustále nebudete kontrolovať správy, či neprijímajú hovory, čím sa zbavíte čakajúceho stavu.

Ak sa o vás dievča začne zaujímať prostredníctvom priateľov alebo posielať obyčajné pozdravy, nenechajte sa oklamať. Dámy ako bývalí priatelia o nich premýšľajú. Nebude schopná pokojne spať, ak vie, že ste na ňu zabudli. To je pre najlepšie, ste muž, máte pýchu a sebaúctu. Dievča môže byť zaznamenané na fotografiách alebo posielať správy, po čom okamžite napíšeme „Ach, to nie je pre teba!“, Nechoďte o tom. Bude chcieť, aby vás držala nablízku ako trofej. Len čo sa priblížite, dáma ustúpi.

Krok číslo 3. Zbavte sa spomienok

Táto fáza má zničiť „dôkazy“. Dajte jej tričká, kozmetiku, kúpeľňové doplnky do koša a zbavte sa vecí, ktoré obsahujú spomienky. Vymeňte posteľnú bielizeň, vyberte rámy z nočného stolíka a vyčistite počítač.

Odstráňte fotografie z telefónu, je nám to ľúto, ale je to potrebné. Vytvorte si obraz bakalára, teraz by sa mal byt apartmán podobať čisto mužskému „brlohu“ bez ženských drobností. Zaznamenajte si všetky stopy na sociálnych sieťach, odstráňte albumy a avatary, na ktorých ste s ňou prítomní. Nedávajte smutné stavy.

Krok číslo 4. Chat s priateľmi

Už priatelia volali v pruhovom pruhu už dlho? Skvelý nápad, prijmite pozvanie! Pokúste sa byť na dlhú dobu sám, neskúsiť nových známych, komunikovať so školskými priateľmi, ktorých ste dlho nevideli. Nabite energiu od pozitívnych ľudí. Je vhodné udržiavať kontakt s neznámymi ľuďmi, takže nebudete v pokušení pravidelne diskutovať o minulých vzťahoch.

Chat s priateľmi

Keď človek začne chodiť s dievčaťom, zabudne na svojich priateľov a zriedka s nimi komunikuje. V podobnej situácii ukážte taktiku a zavolajte starým priateľom, pozvite ich na zábavu.Nepite alkohol vo veľkých množstvách, iba zhorší situáciu, emócie vybuchnú v najnepriaznivejšom okamihu. Vyberte si bowling, biliard, choďte do kina, zaberajte sa, sú v pohybe. Po príchode domov by ste sa mali zrútiť, aby neexistovali žiadne myšlienky na zamyslenie.

Krok číslo 5. Nájdite koníček

Urobte to, čo ste predtým neurobili. Zbavte sa rutiny a postupne sa vráťte do normálneho života. Choďte do posilňovne, napumpujte svaly, potom s nimi budete zvádzať krásne dámy. Vaša športová uniforma urobí z vášho slizu a uhryzne lakte, pomsta je sladká, však?

Jazda na kartách alebo štvorkolkách, prihláste sa na motocyklovú školu a otvorte kategóriu A. Dozviete sa viac o extrémnych športoch vo vašom meste, zavolajte priateľom a ponúknite skok s padákom. Adrenalín vytlačí zlé myšlienky z mojej hlavy. Existujú pokojnejšie kurzy, choďte na kurzy fotografov alebo začnite opravovať auto v garáži.

Ak chcete variť, pripravte si chutnú večeru, pozvi rodinu a priateľov. Zahrňte zaujímavý film, hrajte videohry alebo karty. Nech je to pravidlo dostať sa cez víkend. V lete sa môžete vydať na rieku, jazero, more. V zime - lyžovanie, korčuľovanie, snowboarding. Nájdite si koníček, mal by zaberať všetok váš voľný čas.

Krok číslo 6. Zamerajte sa na to podstatné

Nezáleží na tom, aké zvláštne to znie, ale človek je schopný dosiahnuť bezprecedentné výšky, keď je v stresovej situácii. Pracujúci muži by mali lepšie plniť rozkazy, dať čo najlepšie 100%. Samozrejme nesmieme zabúdať, že kôň najviac pracoval na kolektívnej farme, ale nestal sa predsedom. Riaďte sa opatrením a nájdite odbytisko v každodenných veciach. Trvalé zamestnanie nenechá sily na myšlienky dievčaťa.

Študujete v ústave? Ponorte sa do školy. Je to ťažké, ale semestrálne práce a dizertačné práce nebudú písať. Utiahnite známky a dochádzku, nevynechajte páry, zamerajte sa na budúcu špecialitu. Priblížte sa k učiteľom, sú to celkom adekvátni ľudia, s ktorými môžete hovoriť.

Krok číslo 7. Vydajte sa na cestu

Snívali ste už dlho o pití českého piva? Choďte do Prahy! Ak nemáte príležitosť, nemali by ste si vziať drahý lístok, celkom vhodné sú trojdňové zájazdy. Ak nie je vhodné putovať úzkymi uličkami a zvažovať pamiatky, choďte k moru. Opaľujte sa na pár dní, ležte pri bazéne a užite si program all inclusive. Pre mužov s obmedzenými prostriedkami je vhodná noc cez stany s priateľmi. Vyprážajte kebab v prírode, sadnite si do ohňa a vypite fľašu piva.

Vydajte sa na cestu

Pripomína vám všetko vo vašom meste bývalého milenca? Nenúťte sa. Prezrite si zaujímavé miesta, nemusíte minúť všetky svoje úspory, vydajte sa na dovolenku s rozpočtom. Nasnímajte viac obrázkov a nahrajte obrázky do siete na pozadí krásnych hôr alebo piesočnatej pláže. Úsměv širší a nezabudnite - potom, čo čierny pruh zafarbí na bielo!

Krok číslo 8. Dostaňte sa na dno

Rozrušený, zbavený skutočných spomienok, zameraný na prácu / štúdium, navštívil si nové mestá? Skvelý čas začať podnikať. Prestaňte upchávať hlavu milovanej osoby. Poďte si uvedomiť, že môžete byť šťastní. Nie je potrebné násilne sa snažiť pamätať na jej vôňu, hlas alebo vtipné okamihy, všetko vyhodiť z hlavy. Ako povedal jeden autor: „Každý môže žiť bez seba, nekňučať!“

Uvedomte si, čo sa deje, už nie ste spolu. Ak sa stretne s mužom, nebojte sa, znamená to k lepšiemu, že sa na ňu snažíte zabudnúť. Neďaleko čaká prázdna stránka nového života. Krásne a starostlivé dievčatá nikam nešli, čoskoro uvidíte.

Krok číslo 9. Chatujte s opačným pohlavím

Venujte pozornosť pani, ktorá k vám prejavovala súcit. Zapojte sa do rozhovoru, pozvite sa na prechádzku alebo na večeru.Komunikujte a nájdite v jej charaktere pozitívne vlastnosti. Nehovorte o minulých vzťahoch s dievčatami, po prvé, bude to len kaziť dátum, a po druhé, budete vyzerať ako nešťastný klebety.

Chatujte s opačným pohlavím

Môžete ísť na zoznamovacie fórum a virtuálne chatovať. World Wide Web ponúka veľa príležitostí a e-maily robia komunikáciu úprimnou. Požiadajte priateľa alebo známeho, ktorý má priateľku, aby priniesla svojho priateľa. Urobte si rande na štyri, choďte na pizzeriu alebo do kina. Komunikácia nezaväzuje nové milostné dobrodružstvá, ale je čas znova sa stať mužským dobyvateľom. Klin sa nestretol s bývalým dievčaťom, pustil z nej myšlienky. Nie je zakázané myslieť alebo byť smutní, ale tento deň a noc by ste to nemali robiť.

Krok číslo 10. Začať nový život

Je čas ísť ďalej, svoj život si nemôžete nechať pre jedného mladého človeka. Čas plynie, už o tebe nepremýšľa a nemala by si. Rozlúčte sa s minulosťou, nestekajte na mieste. Ak budete aj naďalej nabitý smutnými spomienkami, nemôžete očakávať nič jasné. Pamätajte, že whinkári a flegmatici nepotrebujú nikoho. Ľudia uprednostňujú komunikáciu s tými, ktorí infikujú energiu. Buďte pozitívni!

Potrebujete zmeniť byt alebo sa presťahovať do nového zamestnania? Urobte to, ak vás zmeny povedú k dobrému spánku. Stanovte nové a veľké ciele, snažte sa o ne, duchovne sa obohacujte a materiálne sa rozvíjajte. Začnite šetriť nové auto a vďaka túžbe sa človek pohne vpred. Budete sústredení, v dôsledku čoho myšlienky krásneho auta pomaly nahradia smútok a ľútosť bývalej priateľky.

Nemôžete zabudnúť na svojho milovaného? Prerušte kontakt, odstráňte ho od priateľov na sociálnych sieťach, nenavštevujte bežné spoločnosti. Hádzajte odpadky, ktoré máte radi, zmeňte telefónne číslo. Zavolajte svojim priateľom a robte niektoré bežné veci, choďte vonku alebo si zahrajte bowling. Zamerajte sa na prácu, dajte všetko najlepšie. Nájdite si koníček alebo vydajte na výlet, urobte veľa obrázkov. Uvedomte si, že nie ste spolu, zoznámte sa s peknými mladými dámami a pamätajte - cukor je dole, musíte byť schopní bojovať!

Video: ako zabudnúť na minulé milostné vzťahy

Odporúčame prečítať si


Zanechať komentár

Ak chcete odoslať

avatar
wpDiscuz

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

Zatiaľ žiadne komentáre! Pracujeme na jeho náprave!

háveď

krása

opravy